Versenypillanatok

Kulcs a tudáshoz vármegyei szövegértési versenyen vettünk részt április 19-én

Kiemelkedő szakmai munka elismeréseként gratulálunk mi is Radócz János Tanár Úrnak!

Az 51. Szabolcs-Szatmár Bereg vármegyei Gyermekkönyvhónap keretén belül "Mesélő Móricz" címmel meghirdetett megyei rajzpályázatunkon intézményükből a következő tanulók szerepeltek eredményesen:

Kiállításra javasolt Horváth Szimonetta 8.o.

Rajzverseny aktív résztvevői:

Költészet napja- versmondó verseny az

óvodában és az iskolában

Birkózó dzsemborin vettünk részt Sárospatakon.

A szívélyes vendéglátás mellett, kiváló mérkőzések kerekedtek a küzdő felek között.

A rendezvény jó példája volt a birkózó társadalom egyik építő kövének, ami a barátságon alapul.

Felkészítő pedagógus: Radócz János

Barota napok

Olaszországban, Chiavari városában vettünk részt nemzetközi birkózó versenyen.

A Bökönyi Diáksport Egyesület képviseletében Ugari Richárd révén egy bronz érmet szereztünk! A csapatversenyben közös csapatunk a harmadik, dobogós helyen végzett!

Felkészítő pedagógus: Radócz János

Gratulálunk!

Színházi világnap alkalmából megrendezett rajzversenyen II. helyezést értek el tanulóink.

Felkészítő pedagógus: Gubányiné Sarkadi Kornélia

Petőfi Vármegyei Rajzverseny, 2024.03.19.

Az Oktatási Hivatal támogatásával a Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye és az Oktatási Hivatal Nyíregyházi Pedagógiai Oktatási Központja közös szervezésében került megrendezésre az idei vármegyei rajzverseny. A megmérettetésen a résztvevők feladata egy illusztráció készítése volt a helyszínen hallott Petőfi versről. Iskolánk csapatának tagjai: Soós Zsófia 1.a, Budai Ramóna 4.a, Miló Virág Piroska 4.a, Vadász Veronika 4.a, Horváth Nóra 5.a, Szarvas Adrienn 5.a, Balogh Kevin Attila 8.a., Csiki Dorina 8.a., Horváth Szimonetta Veronika 8.a. Felkészítő tanár: Gubányiné Sarkadi Kornélia.

Hajdúnánás,  Birkózó dzsembori

Iskolánk tanulói újabb kiváló eredményeket értek el a fesztiválsorozat első állomásán: Major Krisztián első, Nagy Márkó Ugari Richárd második, Soós Gábor harmadik helyezést szerzett. (2024.03.02.).

Kisiskolás Birkózók Diákolimpiai Versenyének Országos Döntője, Budapest, KIMBA:

Összesen 199 iskola indult a versenysorozatban, melyből az országos döntőben a legjobb 14 iskola csapata vett részt.  A bökönyi diákok nagyot küzdöttek a grundon, mindössze egy hajszálon múlott, hogy bejussunk a legjobb nyolc csapat közé. Felkészítő - kísérő tanáraik: Radócz János és Daróci Krisztián.

Hittanverseny:

Január 27.-én zajlott a 2024-es hittanverseny kerületi fordulója, melyen a Bökönyi Görögkatolikus Egyházközség csapata az első helyen végzett. A csapat tagjai: Major Krisztián és Tóth Dávid. Felkészítőik: Szokiráné Fekete Mária tisztelendő asszony és Szokira János parókus atya.

Angol levelezős verseny:

A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium által meghírdetett angol levelezős versenyen 5 tanulónk vett részt 2023. év november, december hónapokban: Dudás Benedek 7.a, Buczi Boglárka 8.a, Buczi Zsófia 8.a,  Csuka Fruzsina 8.a, Horváth Szimonetta 8.a. Felkészítő tanár: Borosné Mellár Anna

Szavalóverseny: A "Költők Dióhéjban" - 2. helyezés

Birkózó diákolimpia

2023.10.14-én Kelet-Magyarország diák I.-diák II.-es korcsoportos birkózó szf. diákolimpián vettünk részt Orosházán. Soós Gábor, Major Krisztián és Gáspár László képviselte intézményünket a versenyen, Daróci Krisztián és Radócz János testnevelő tanárok kíséretével. Major Krisztián a diák II.-es korcsoport 32 kg-os súlycsoportjában kiváló versenyzéssel 5. helyezést ért el. Gáspár László a nehézsúlyban 4. helyen zárt.

2023.10.27-én Hajdúszoboszlón folytattuk a diákolimpiai szereplésünket immár a serdülők szf. küzdelmeivel az országos döntőn. Ugari Richárd kiváló versenyzéssel az 5. helyen zárt.

Sárospatak, Mikulás Kupa Nemzetközi Birkózó Gála és Dzsembori

Kiváló lehetőség volt az erőink felmérésére, 2 arany, 1 ezüst és 1 bronzéremet szereztünk (2023.12.01.).

Hajdúböszörmény, Mikulás Roadshow és Birkózó Dzsembori

Küzdelem, barátság, összetartás. Két arany, 2 ezüst és 2 bronzérmet szereztünk (2023.12.06).

Hajdúnánás, Mikulás Roadshow és Birkózó Dzsembori

Izgalmas mérkőzéseken öt birkózó klub versenyzői feszültek egymásnak. Csapatunk 2 arany, 1 ezüst és 3 bronzéremmel zárta a kiváló hangulatú megmérettetést (2023.12.20.).