Koronavírus információk-Digitális Oktatás

2020.03.24

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Szeretnénk tájékoztatni Önöket az intézményben megvalósuló digitális oktatásról, annak jelenlegi technikai kereteiről és formájáról.

A gyerekekkel a KRÉTA üzenő felületén és az iskola facebook oldalán, illetve az osztályok csoportjaiban tudjuk tartani a kapcsolatot. Természetesen munkaidőben telefonon is rendelkezésre állunk. (8:00-16:00)

Az osztályfőnökök fogják összegyűjteni és küldeni a Kréta felületre elektronikus üzenetében valamint az osztályoknak készített facebook csoportokban is megtalálhatják, majd a heti csomagban a digitális tananyagot a tantárgyakból. A heti csomag pontos utasításokkal ellátva Kedd reggel 9.00 órától. A pedagógusok naplózzák az órákat, így a Krétában rögzítéskor is látjátok a feladatokat a házi feladatoknál.

A feladatok megoldását az új tömbösített órarendtől függően kell majd megoldanotok. Leadási határidő mindig az aktuális naptári hét pénteki napján 18.00 óra, ameddig kérjük a csomagban kijelölt feladatok elvégzését, visszaküldését.

A leadott feladatok értékelése a következő naptári hét keddig 10.00 óráig megtörténik.

A feladatok mellé egyértelműen feltüntetjük minősítésüket: gyakorló feladatról / fotóval igazolandó feladatról van-e szó.

A szülőkkel történő kapcsolattartás elsődleges formája a KRÉTA levelező rendszeren keresztül, illetve a pedagógus által megadott más csatornán valósul meg. Ha a tananyaggal kapcsolatos kérdés, segítségkérés, nehézség vagy probléma lépne fel, kérjük, keressék a szaktanárokat, tanítókat, a kiadott órarendi órákban, mely a jövőhéttől lesz elérhető a tanulók Kréta elektronikus üzenetében és a Facebook csoportokban is osztályonként.

A pedagógusok a kijelölt idősávokban, elérhetőek lesznek az általuk megadott csatornán, illetve a facebook csoportokban. Kérjük, lehetőleg ebben az időben keressék őket.

Ha probléma lép fel a feladatok megoldása, visszaküldése során, kérem, jelezzék az osztályfőnököknek.

Reméljük, a digitális oktatás segítségével áthidaljuk ezt a nehéz időszakot. Igyekszünk zökkenőmentesen biztosítani a tanév megvalósulását. Köszönjük a szülőknek az odaadó és segítőkész együttműködésüket, a gyerekeknek a tanuláshoz való lelkes és pozitív hozzáállást. Felmerülő kérdésekre további információkkal szívesen állunk rendelkezésre a iskola@amk-bokony.sulinet.hu e-mail címen keresztül.

Tisztelettel: Felföldiné Czifra Éva